Stoiska targowe

Stoiska targowe – indywidualne

Stoiska targowe reprezentują firmę na zewnątrz. Powinny wywoływać pozytywne odczucia wśród klientów i zwiedzających targi. Ma to istotne znaczenie zapamiętania wśród potencjalnych kontrahentów stoiska targowego, wystawionych na nim produktów i markę przedsiębiorstwa pośród wielu innych. Podkreśla indywidualne podejście firmy do wizerunku marketingowego.
Zabudowa stoiska targowego realizowana jest na podstawie uzgodnionego projektu, który uwzględnia oprawę graficzną, oświetlenie, wyposażenie w meble. Materiały użyte do budowy stoiska targowego są wyższej jakości od stosowanych w standardzie.
Stale współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami na lokalnym rynku w kraju, w którym odbywają się targi zagraniczne, w zakresie budowy stoisk targowych.

 

Stoiska targowe – standardowe

Korzyścią tej formy prezentacji firmy i jej produktów na targach zagranicznych są niższe nakłady finansowe.
Zabudowa stoiska targowego wykonane jest z wystandaryzowanych materiałów oraz wyposażone w systemowe meble wystawiennicze.
Budowę stoiska targowego realizujemy w systemie OCTANORM bądź MAXIMA przez nas albo naszego partnera lub zamawiamy bezpośrednio u organizatora targów zagranicznych.